דרמה, דרמה, דרמה…

בימים האחרונים, מאז פרסום הבלוג, אני מוצאת את עצמי מעודדת הרבה אנשים אחרים במצב כלכלי לא טוב. אז קודם כל תודה שאתם פותחים את הלב ומשתפים. אין שום סיבה להשאיר את העצב בפנים מבלי לתת לו ביטוי. 

מה זה מצב כלכלי לא טוב? אנשים שנקלעים לחובות. ולא משנה מהו גודל החוב! יש מי שלא יישן בלילה בגלל חוב של 25,000 ש"ח ויש מי שיהיה מוטרד כל היום בגלל 300,000 ש"ח. 
זה ממש לא משנה! לכל אחד ואחת יש את הסיפור שלו האישי, למה הוא הגיע למצב הזה: גדל בבית כזה, הרים עסק שלא הצליח, התנהלה לא נכון כלכלית… יש מיליון סיבות.חוב הוא חוב והוא אף פעם לא נעים!
 
העניין הוא שברוב המקרים, החייבים (בואו נקרא לזה בשמו) משפילים את הראש בגלל הבושה, בגלל האשמה שהם מרגישים, ומה שקורה, כדור השלג ממשיך להתגלגל למטה!! הם לא מרימים את הראש למעלה בכלל גם בגלל מה שהם חושבים שיחשבו עליהם וגם בגלל מה שהם חושבים על עצמם: איזה כשלון אני.
 
אז אני רוצה להגיד לכם – די עם הדרמה!
 
כדי לצאת מהמצבים האלו צריך קודם כל להרים את הראש למעלה. להזדקף. ולהבין שהכל ניתן לשינוי. נכון, לא קל. אבל ניתן לשינוי. וזה מתחיל ביציבות שלכם. בהכרה העצמית שלכם. בפרגון ובהערכה לעצמכם.
 
ככל שממשיכים עם הדרמה, נכנסת עוד דרמה לחיינו. אנחנו מרגישים שאנחנו רק נופלים. אז די עם הדרמה. היא לא מועילה לכם. ואם היא לא מועילה, למה אתם צריכים אותה?
 
גם בתקופות היותר קשות בחיי, גם בימים שהחוב היה 250,000 ש"ח שמרתי על האופטימיות והחיוך.
 
אי אפשר לטפס למעלה כשהראש שלכם נמצא למטה…
 
עדכונים:
=====
אתמול נרכשו  הספר "הרשימה" פגישת יעוץ, חולצה וגם שרשראות קסם – עד עכשיו גויסו לטובת סגירת ההלוואה כ-1,000 ש"ח.
 
חברים מדהימים הוסיפו מוצרים שלהם לחנות: פגישות ייעוץ, הספר "השיטה", סדרת וידאו לעצמאים ועוד כמה דברים מיוחדים – כך שאתם מוזמנים לבקר בחנות מלאת האהבה הזו בלחיצה כאן
 
שוחחתי עם יובל אברמוביץ' הנפלא. קודם כל כדי להודות לו. וגם קיבלתי ממנו כמה טיפים חשובים.
 
ובתחילת השבוע הקרוב אני אעלה עוד כמה שירותים ומוצרים מרעיונות שחברים וקוראים נתנו לי.
 
אני מזמינה אתכם לשתף את הבלוג והחנות. תודה מקרב לב.נועה
(פורסם ה-17/07/15)
IMG_6115
מוזמנים לשתף את הפוסט אם אהבתם 🙂 תודה!
Email this to someone
email
Print this page
Print
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook

אודות נועה ענתבי-גלילי


השארת תגובה