שינוי גדול מתחיל בניצוץ קטן

אתמול השתתפתי בסדנה מדהימה של דניאל דוידזון – סדנת "מומנטום". ממליצה בחום לכל אחד ואחת לחוות אותה בגלל האנרגיות ובוסט המוטיבציה שמקבלים וגם בגלל שבאמת עוברים שם טרנספורמציה ברמה כזו או אחרת.

המתנה שאני קיבלתי באופן אישי בסדנה (שעלותה אגב היתה 29 ש"ח!) היתה שחרור הרגש שהיה כלוא במשך שנים בהקשר של הסיטואציה הכספית.

אתם מבינים, ביום שפירסמתי בפעם הראשונה את הבלוג, התודעה שלי הרגישה משוחררת. זה שאני לא צריכה להתחבא יותר בעיקר מפני עצמי. ואתמול, החיבור הכל כך עוצמתי למי שאני, פשוט שחרר גם את הרגש. הכל בסדר, אני אנצח הכל. כי זו מי שאני (אז תודה דניאל).

דבר נוסף וחשוב שאני רוצה לדבר עליו – השיתוף.

מהרגע שפירסמתי את הבלוג, בנוסף לכל הפרגונים, האהבה והעזרה, אנשים מדברים איתי ומשתפים גם על בעיותיהם הכלכליות. זה כל כך חידד לי את ההכרה שאנשים מרגישים לבד בתוך הבעיה הכלכלית שלהם. אנחנו בונים חומה סביבנו כי אנחנו מתביישים ונוצר פרדוקס שבמקום לעזור ולפתור בעיה אנחנו מעמיקים אותה מתוך בחירה לא נכונה.

אתמול למשל במפגש האחרון של הסדנה שהעברתי, אחת המשתתפות העלתה את הנושא הכלכלי, ופשוט ישבנו והצענו לה רעיונות נוספים לשיפור מיידי במצב שהיא אפילו לא חשבה עליהם.

אתם כבר יודעים שיש כוח לחוכמת המונים והרבה פעמים אנחנו שוכחים את זה. שמים לעצמנו מראה מול הפנים, מפנים אצבע מאשימה לדמות המשתקפת ואומרים לה "תתביישי לך" או "איך עשית את זה לעצמך?" במקום לעודד אותה ולהגיד לה שהיא חזקה ושזה בסדר גם לקבל עזרה.

אז תודה שאתם כאן ואם אתם מכירים מישהו שצריך או מחפש משהו מבין המוצרים והשירותים שאני מציעה, אני ממש אשמח אם תשתפו – לכניסה לחצו כאן

עדכונים מאתמול
—————–
נרכש ספר של יובל אברמוביץ.
קיבלתי הצעות ליישום מיידי מדודי, מתנדב פעמונים.
התחלתי עם ליטל את פרויקט "29 מתנות" – פרויקט של נתינה שיפזר עוד טוב ושפע בעולמנו.
שיחה עם ענת שבי שנתנה לי עוד רעיונות לשירותים שיועלו בהמשך היום.

אתם מוזמנים להגיב כאן למטה, לשתף וכמובן לעזור לי להגשים את החלום.

תודה ובאהבה,
נועה
(פורסם ב-15/07/15)
spark_quote_graphic2

מוזמנים לשתף את הפוסט אם אהבתם 🙂 תודה!
Email this to someone
email
Print this page
Print
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook

אודות נועה ענתבי-גלילי


השארת תגובה