נמלים. לא מה שחשבתי…

כל כך הרבה רגשות שחוויתי בשבוע הזה. אנשים שרכשו מוצרים, הציעו רעיונות, הציעו עזרה בדרכים שונות. בשבוע הזה גם מצאתי עצמי עוד יותר עוזרת לאחרים שפתאום הבינו שזה בסדר לדבר על קשיים כלכליים.

בשבוע הזה בעיקר מצאתי את עצמי עוזרת לאחרים להרים את הראש למעלה. כי מה שאנחנו רואים בטלויזיה זה את הסיפורים העצובים והקשים ביותר, את האנשים שכבר לא מעזים להרים את הראש או שמתראיינים כי זו הדרך היחידה שאולי תשנה משהו במצבם… ואז אני רואה את הכתבה על אנדי הצעיר, זה שהיה אלוף עולם בריקודים סלונים, שבשנתיים האחרונות נאלץ לרקוד ברחובות כדי לממן שיעורי ריקוד. הלוואי וימצא פתרון מהיר שיעזור לו לחזור לרקוד.

אני רוצה לשתף אתכם במתנה שאני קיבלתי אתמול מאישה מקסימה, איריס בן צבי, שבין הדברים בהם היא עוסקת היא גם מתקשרת.
את איריס הכרתי באירוע של רוברט שמין ואחר כך נתקלתי בה שוב במסגרת התוכנית של יונית ורבר, "לשחרר את המיליונר שבפנים", זו היתה התאהבות ממבט ראשון.

איריס יצרה איתי קשר בעקבות הבלוג וביקשה שאצור איתה קשר. בשיחה הטלפונית היא נתנה לי שתי הצעות פרקטיות, מעולם החומר. ובנוסף קיבלתי ממנה מתנה נפלאה מעולם הרוח – תקשור לשאלה ששאלתי: "איך אני משנה את המצב הכלכלי ממה שהוא היום למצב של שפע?"

וזו היתה התשובה:
"ברוכה הבאה נועה חביבה אשר בלבטים ובסכסוך בין הרצוי והמצוי, מצויה בשפע בחווית השמחה.
ראי, השפע בהגדרתו איננו כסף. הוא תודעה שמושכת אליה עוד ועוד מכל הבא ליד ומכל המצוי בעולם כולו. ולכן התוספת בשאלה לגבי הכסף חשובה מאוד.
הכסף כנתון בחייך הוא כמו גרגר ענק שכנמלה נושאת על גבה אך יכולה לו. אין לכסף באמת משקל מעבר ליכולת שלך לשאת אותו ולכן במשא הזה את אינך באמת כורעת בעומס אלא הולכת בדרכך כמו נמלה אשר משא כבד לה על גבה.
מכאן באה היכולת שלך לשנס מותניים ולהביא את המעמסה לפתרון בדרכים שונות. ולכן את פוגשת את האנשים הנכונים לעבור יחד איתם את מסעך.
ראי, העזרה שאת מקבלת היא איננה לשווא. יש בך יכולת למגנט אליך אנשים טובים ואת נותנת להם את המתנה, שהם עצמם יעזרו לך"

אתם מבינים, כולנו קצת כמו הנמלים האלו. כל אחד מאיתנו נושא על גבו משא אחר שמכביד עליו ואם כל אחד מאיתנו יזכור שהוא חלק משרשרת וכל אחד יתרום את חלקו להגשמת חלומו של אחר, המשא הזה יהפוך לאור עבור אחר.

אני מזמינה אתכם לכתוב לי, לשתף אותי, לספר לי מה עובר עליכם.
מי יודע, אולי אני מכירה אדם מתאים בשרשרת שיוכל לעזור לכם.

אני גם מזמינה אתכם לחזור לחנות שלי ולראות האם יש משהו מהמוצרים והשירותים שאני מציעה
ואתם צריכים או מישהו אחר שאתם מכירים צריך, ולעזור גם לי להפוך את המשא לאור.
לכניסה לחנות לחצו כאן

תודה ובאהבה,
נועה
(פורסם ב-22/07/15)
Dollarphotoclub_62450451

מוזמנים לשתף את הפוסט אם אהבתם 🙂 תודה!
Email this to someone
email
Print this page
Print
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook

אודות נועה ענתבי-גלילי


השארת תגובה